آینده اینجاست!

درباره ما
جهان با سرعت در حال حرکت، تغییر و تحول است و لازمه پیشرفت تمام کشور‌ها و صنایع، همراه شدن با این تغییر و تحولات است. نوآوری و ذهن‌های خلاق شتاب‌دهندگان اصلی حرکت به سمت آینده هستند. ما برآنیم تا با ایجاد فضایی برای نوآوری، پلی میان کارآفرینان خلاق کشورمان و فرصت‌ها بسازیم. دیجی‌نکست در زمستان 97 با هدف تحول فناوری و نوآوری در صنعت تجارت الکترونیک و توانمندسازی استعدادها، بستری را برای کارآفرینان ایجاد کرد تا برای ساخت و رشد استارتاپ‌هایی با فناوری پیشرفته و نوآورانه، با حمایت و همراهی بزرگ‌ترین شرکت تجارت الکترونیک ایران، گروه دیجی‌کالا، گام های خود را مطمئن‌تر بردارند و شانس بیشتری برای رشد و جذب سرمایه داشته باشند.
چگونه حرکت به سمت آینده را سرعت می‌بخشیم؟
واحد برنامه‌های استارتاپی در راستای سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌ها در مراحل نوپایی (Early stage) و با هدف توسعه زنجیره ارزش تجارت الکترونیک شکل گرفته‌است . این واحد با سرمایه‌گذاری هوشمند (Smart Money) روی استارتاپ‌ها علاوه بر سرمایه نقدی، نقش موثری در گسترش‌پذیری سریع و رشد استارتاپ‌ها (scale up) از طریق کسب و کارهای گروه دیجی‌کالا، ایفا می‌کند و موجب رشد ارزش سهام کسب و کارها می گردد.
واحد سرمایه‌گذاری دیجی‌­نکست با هدف شناسایی و آموزش افراد علاقه‌مند به حوزه‌های برنامه‌نویسی، علم داده، هوش مصنوعی و به صورت کلی فناوری‌های پیشرفته و مهارت‌های نرم ایجاد شده است. این واحد با دعوت از اساتید مطرح در این حوزه‌ها دوره‌های آموزشی، کارگاه و رویدادهایی را برگزار می‌کند. در این واحد هدفی مهم‌تر از آموزش یعنی «شبکه‌سازی» میان افراد علاقه‌مند مد نظر است به این امید که از هم‌افزایی ایجادشده میان شرکت‌کننده‌های دوره‌های آموزشی و رویدادها مسیر جدیدی برای کارآفرینی ایجاد شود.
واحد آکادمی دیجی‌نکست با هدف شناسایی و آموزش افراد علاقه‌مند به حوزه‌های برنامه‌نویسی، علم داده، هوش مصنوعی و به صورت کلی فناوری‌های پیشرفته و مهارت‌های نرم ایجاد شده است. این واحد با دعوت از اساتید مطرح در این حوزه‌ها دوره‌های آموزشی، کارگاه و رویدادهایی را برگزار می‌کند. در این واحد هدفی مهم‌تر از آموزش یعنی «شبکه‌سازی» میان افراد علاقه‌مند مد نظر است به این امید که از هم‌افزایی ایجادشده میان شرکت‌کننده‌های دوره‌های آموزشی و رویدادها مسیر جدیدی برای کارآفرینی ایجاد شود.
واحد استودیو تکنولوژِی دیجی‌نکست با بررسی زنجیره‌ی ارزش دیجی‌کالا، نقاطی که از نظر سودآوری، کاهش هزینه و مقیاس پذیری، گلوگاه‌های صنعت هستند را شناسایی نموده و با تولید استارتاپ‌های چابک، در پیِ توسعه‌ی محصولاتی در لبه تکنولوژی، برای حل مسائل و چالش‌های موجود در تجارت الکترونیک است.

سفر ما به آینده اینگونه آغاز شد

آبان 97
اولین روزهای دیجی‌نکست در کارخانه نوآوری آزادی
تیرماه 98
افتتاحیه رسمی دیجی‌نکست با حضور مدیران ارشد دیجی‌کالا
مرداد 98
برگزاری اولین کمپ استارتاپی هوش مصنوعی (7 تیم)
مهر 98
تغییر نام برند از دیجی‌کالا نکست به دیجی‌نکست
98 آذر
برگزاری دومین کمپ استارتاپی هوش مصنوعی (7 تیم)
اسفند 98
کرونا و انتقال برنامه‌های آموزشی کمپ‌های استارتاپی به فضای آنلاین
مرداد 99
برگزاری سومین کمپ استارتاپی هوش مصنوعی (10 تیم)
دی 99
برگزاری چهارمین کمپ استارتاپی هوش مصنوعی (7 تیم)
مرداد 1400
برگزاری پنجمین کمپ استارتاپی هوش مصنوعی (7 تیم)
بهمن 1400
برگزاری ششمین کمپ استارتاپی (5 تیم)
20 اردیبهشت 1401
انتشار اولین گزارش عملکرد سالانه دیجی‌نکست
28 اردیبهشت 1401
برگزاری Demo day با حضور مدیران ارشد شرکت‌های سرمایه‌گذاری، شتابدهنده‌ها، استارتاپ‌ها، رسانه‌‌ها و فعالان اکوسیستم استارتاپی
مرداد 1401
برگزاری هفتمین کمپ استارتاپی (15 تیم)
دیجی‌نکست مرکز نوآوری و سرمایه‌گذاری گروه دیجی‌کالاست. ما در دیجی‌نکست با هدف خلق و توسعه نوآوری و تکنولوژی، کارآفرینان جوان را در مسیر رسیدن به اهداف و پرورش ایده‌هایشان همراهی می‌کنیم تا با اطمینان و شتاب بیشتری گام بردارند.
تهران- میدان آزادی- کارخانه نوآوری آزادی- سوله دیجی‌نکست
جهت عضویت در خبرنامه دیجی‌نکست، ایمیل خود را ارسال نمایید
© COPYRIGHT 2024 | MADE BY Diginext