درباره ما

هدف اصلی ما در دیجی‌نکست توانمندسازی افراد مستعدی است که علاقه‌مند به خلق ارزش‌، نوآوری و تکنولوژی‌های پیشرفته هستند. برای رسیدن به این هدف، در آکادمی دیجی‌نکست کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی برگزار می‌کنیم و هدف از آکادمی، ایجاد اکوسیستمی است که افراد مستعد در این حوزه با هم ارتباط گرفته و از استعدادها و توانایی‌های خود در جهت بهبود زیرساخت تکنولوژی و توسعه فناوری استفاده کنند.

توسعه تکنولوژی در دیجی‌نکست با هدف حمایت از پروژه‌ها و تحقیقات تکنولوژی‌محور و حل چالش‌های صنعت، انجام می‌شود و این فعالیت‌ها منجر به تولید و توسعه محصولات جدید با فناوری‌های پیشرفته می‌شود. یکی دیگر از فعالیت‌های دیجی‌نکست دعوت از کارآفرینان جوان برای ایجاد و توسعه کسب‌وکارهای جدید است. برای رسیدن به این هدف هر سال در دو نوبت (زمستان و تابستان) برنامه‌ای به عنوان «کمپ استارتاپی دیجی‌نکست» برگزار می‌شود.

استارتاپ‌هایی که در تک‌استودیو یا کمپ‌های استارتاپی دیجی‌نکست به محصول رسیده و به مرحله ورود به بازار نزدیک می‌شوند، می‌توانند از دیجی‌نکست جذب سرمایه‌ کنند. تیم سرمایه‌گذاری دیجی‌نکست علاوه‌ بر سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های داخلی، استارتاپ‌هایی که در حوزه زنجیره ارزش تجارت الکترونیک کار می‌کنند را برای سرمایه‌گذاری بررسی می‌کنند.